Spå deg selv!
Et samarbeid med Asbjørn på paran.no, Terra og May. Still et spørsmål og klikk på bilde under!
Latest topics
Hvorfor?..
2 posters
Side 1 av 1
Hvorfor?..
Skrevet: 10 juni 2005 19:53
Hei! Kan noen hjelpe meg å tyde en drøm. Jeg drømmte om en tidligere bekjent.Hun fortalte meg at hun var veldig sliten og var lei av å slosst mot alt og alle. Jeg lyttet til henne og sa hun måtte vere sterk så ville alt ordne seg til slutt. Denne damen er død, hun tok livet av seg for to år siden.
Marianne.- Styrken
- Antall Innlegg : 8
Medlem siden : 29.01.2019
Re: Hvorfor?..
Skrevet: 11 juni 2005 20:33
Hei Maja
Våknet du av denne drømmen, eller satt den som et sterk minne når du våknet? Det jeg kunne tenke meg å vite, er hva slags følelse du hadde i kroppen når du husket drømmen din, eller det første du tenkte å følte når du våknet?
Re: Hvorfor?..
Skrevet: 11 juni 2005 22:16
VÅKNET IKKE AV DEN,MEN TENKTE HUN ER JO DØD. HVORFOR SA JEG DA AT HUN MÅTTE VERE STERK.
Marianne.- Styrken
- Antall Innlegg : 8
Medlem siden : 29.01.2019
Re: Hvorfor?..
Skrevet: 18 juni 2005 07:35
Se innom denne linken, kanskje du finner noen ledetråder til din drøm. Skriv gjerne ned stikkordene du finner, og se om du ser en sammenheng. Er spent på hva du kommer frem til
Drømmetydning: http://www.droemmetydning.com/drommesymboler
Re: Hvorfor?..
Skrevet: 18 juni 2005 11:03
Egentlig så var hun i samme situasjon som meg da hun levde. Så kanskje drømmen fortalte meg at jeg har styrken til å klare dette,det hadde ikke hun. Føler nok at ting ordner seg mer og mer til det beste. Jeg er veldig sterk det vet jeg,men for ca to årsiden tenkte jeg på å ta mitt eget liv også,men styrken har nok hjelpt meg mye. Gleder meg over hver dag og vet at dette skal jeg klare. En psyko eksmann skal ikke knekke meg.
Marianne.- Styrken
- Antall Innlegg : 8
Medlem siden : 29.01.2019
Re: Hvorfor?..
Skrevet: 19 juni 2005 09:45
Hei igjen
Ja, du satt inne med svaret selv. Det er et budskap i slike drømmer. Som det står om å snakke med en død, eller en død snakker til deg, så skal du lytte til det personen har å si til deg. Det er på en måte en advarsel, som du selv sier at du skal finne frem styrken i deg selv, for dette klarer du.
Side 1 av 1
Permissions in this forum:
Du kan ikke svare på temaer i dette forumet
» Livet.....
» Trekker kort på lørdag 25.6.22
» UNDERSTANDING TAROT 'THE MAJOR ARCANA' THE FOOLS JOURNEY PART 1
» Englekort på vår Facebook gruppe i dag, mandag 17/1-2021
» An ANGELIC Message of HOPE From the Lady Who SEES ANGELS | Lorna Byrne
» Godt nytt år!
» Chief Arvol Looking Horse: Prophecies, World Peace, and Global Healing
» Poteter og tarothefte